"Enter"a basıp içeriğe geçin

42A Hacıbekir – Şabaniye Merkez Halk Otobüs Saatleri

42A Hacıbekir – Şabaniye Merkez Halk Otobüs Saatleri otobüs saatleri hareket noktası ve varış noktası tablo içerisinde belirtilmiştir. 42A numaralı otobüs saatleri editörlerimiz tarafından en güncel hali ile yayınlanmaktadır. Hava koşulları, trafik, güzergah değişikliğine bağlı olarak otobüs saatlerinde değişiklik olabilmektedir. Bu bilgiler göz önüne alınarak tabloyu takip edebilirsiniz.

42A Hacıbekir – Şabaniye Merkez Halk Otobüs Saatleri

İlgili hat güzergahı :Kültür Sarayı Karşısı-Zaferler İ.Ö.O.- Şerefiye Caddesi-Doğu Caddesi-Sebze Hali-Şabaniye Caddesi-İpekyolu Bulvarı-Bölge Hastanesi duraklarını kullanmaktadır. Otobüslere biniş için Belvan kart kullanılmaktadır. Öğrenciler, engelli ve 65 yaş üstü vatandaşlarımız halk otobüsüne binerek Belvan kart ile gideceği noktaya kolayca ulaşabilir. 42A hacıbekir şabaniye merkez halk otobüsü saatleri Van Belediyesi tarafından organize edilmekte olup, site içerisinde yer alan bilgiler bilgilendirme amacı ile yayımlanmıştır.

42A numaralı otobüs güzergahı

42A HACIBEKİR -ŞABANİYE MERKEZ  OTOBÜS HAREKET SAATLERİ
OTOBÜS SIRT NO MERKEZ  HAREKET SAATLERİ BÖLGE HASTANESİ HAREKET SAATLERİ
06:30 07:30
08:30 09:30
10:30 11:30
12:30 13:30
14:30 15:30
16:30 17:30
Güzergah Kültür Sarayı Karşısı-Zaferler İ.Ö.O.- Şerefiye Caddesi-Doğu Caddesi-Sebze Hali-Şabaniye Caddesi-İpekyolu Bulvarı-Bölge Hastanesi Bölge Hastanesi-İpekyolu Bulvarı-Şabaniye Caddesi- Sebze Hali-Doğu Caddesi-Şerefiye Caddesi- Zaferler İ.Ö.O.-Kültür Sarayı Karşısı
Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.