"Enter"a basıp içeriğe geçin

Çeşme Otobüs Saatleri

Çeşme Otobüs Saatleri son dönemlerin en çok tercih edilen tatil ilçesi Çeşme’ye gitmek için İzmir fahrettin altay’dan otobüsler hareket etmektedir. Çeşme otobüs saatleri aşağıda genel bilgilendirme olarak verilmiştir. Araçların hareket saatleri kış ve yaz dönemlerine göre değişebilir.

Çeşme otobüs saatleri

Üçkuyular çeşme otobüsleri özel servisler olarak hareket etmektedir. Belediyeye ait değildir. Çeşme otobüsleri bilet fiyatları ise 25 TL olarak belirlenmiştir. Ancak bu rakam corona sebebi ile değişmiş olabilir. Çünkü otobüslerin kapasiteleri %50 oranında azalmıştır. Yolcu taşıma kapasitesi düşen araçlarda fiyat artışı olabilir. Çeşme’ye gitmek isteyen ziyaretçilerimiz özel aracınız yok ise en hızlı ulaşım Fahrettin Altay’dan Çeşme’ye giden otobüsleri kullanmak olacaktır.

ARAÇLARIMIZ FAHRETTİN ALTAY ESHOT AKTARMA MERKEZİN HAREKET EDER :İLK ARAÇ 07:15 son araç 21:15-07.15 -21:30 arasi yoğunluğa göre 45 dk ile 60 dk arası araç bulabilirsiniz

Not : ARAÇLARIMIZ 141 NOLU PERONDAN KALKAR İNCİR ALTI İLÇE TERMİNALİNE GİRER YOLCU ALIR. YOĞUNLUĞA GÖRE SAATLERDE DEĞİŞİKLİK OLABİLİR. Bu bilgilendirme İzmir Otogar’dan hareket eden Çeşme otobüsleri içindir. İzmir – Çeşme otobüs saatleri için bu bilgiyi de dikkate alabilirsiniz.