Hakkımızda

halkotobususaatleri.com öncelikle İstanbul, Ankara, İzmir, Adana gibi iller başta olmak üzere Türkiye genelinde yer alan halk otobüsü, belediye otobüsleri, minibüs gibi ulaşım araçları hakkında gerçek, yalın saat bilgilerini içermektedir.

Sitemiz ziyaretçilerimizin kullanımına açık olup, ulaşım noktasında aksaklık yaşanmaması için bilgilendirici içerikler ele alınarak, özgün makaleler oluşturularak site uygun hale getirilmektedir.

Bize ulaşmak için sayfamızı ziyaret ederek bizi mail ile bilgilendirebilir ve eksik gördüğünüz yerleri bize iletebilirsiniz.

Daha iyi hizmet için web sitemiz devamlı olarak güncellenmektedir.

Sitede yer alan otobüs saatleri güncel de olsa trafik, hava ve buna benzer diğer farklı sebeplerden ötürü değişiklik gösterebilir. Bu yüzden ötürü halkotobususaatleri.com sitede yer alan tüm otobüs hareket saatlerinin doğruluğunu garanti edemez. Sitede yer alan yorumlar ziyaretçi görüşleridir. Yapılan yorumlardan ötürü, doğabilecek herhangi bir şikayet durumunda yorumu yapan sorumlu olacaktır. Siteye giren tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar. Bilgilerinize sunarız.