"Enter"a basıp içeriğe geçin

İztaşıt nedir? İztaşıt Seferleri

İztaşıt eshot kapsamında çalışmaktadır. Yürütülen çalışmalar denetim altındadır. Kooperatif sürücüleri için yeni bir başlangıç olarak artık hizmetlerine iztaşıt otobüslerinde vereceklerdir. İztaşıt mevcut durumda seferihisar bölgesinde taşımacılık yapmaktadır. Ürkmez, gümüldür, seferihisar otobüsleri için çok sık seferler eklenmiştir. Biniş ve iniş ücretleri ise durak sayısına göre belirlenmektedir. Bunun için eshot resmi sayfasından bilgi alınabilir.

İztaşıt kullanmak için izmirim kart geçerlidir. İztaşıt izmirim kart aktarma ve diğer ulaşım araçları kullanımı için en ekonomik tercih olacaktır.

Engelli ve 65 yaş üstü yolcular

ESHOT otobüslerine “ücretsiz” biniş hakkı bulunan yüzde 40 ve üzeri engelli raporu sahipleri, ağır engellilerin refakatçisi bir kişi ve 65 yaş üzeri vatandaşlar, İzmir Büyükşehir Belediyesi Seferihisar Yerel Hizmet Müdürlüğü’nden ücretsiz alabilecekleri fotoğraflı İZMİRİM KART ile İZTAŞIT’lara da ücretsiz binebilecek.

İztaşıt seferleri adlı konumuzda hangi hattın nereye gittiğine dair bilgiler paylaşmıştık. Buradan kontrol ederek sefer dakikalarını, başlangıç ve varış noktalarını görebilirsiniz.

975 iztaşıt saatleri

975 İztaşıt Saatleri Seferihisar Fahrettin Altay