Ömerli Halk Otobüsü Saatleri

Ömerli Halk Otobüsü Saatleri

Zonguldak’ta Ömerli ilçesinden merkez yönüne yapılan seyahatler için halk otobüslerini kullanabilirsiniz. En sık tercih edilen ulaşım türlerinden olan halk otobüsleri ile dolmuşların ve minibüslerin yetersiz kaldığı bölgelere gitmek mümkün hale gelmektedir. Sizler için bu yazımızda ömerli halk otobüsü saatleri detaylarını bilgilerinize sunacağız. Yeni ve güncellenmiş kalkış ve varış saatlerine sayfalarımız içerisinden kolayca ulaşabilirsiniz. Sizler için doğrulanmış kaynaklardan elde ettiğimiz verili yalın ve sade bir biçimde websitemizde paylaşmaya devam ediyoruz. Yoğun talep olan halk otobüsü saatleri için öncelik tanımaktayız.

Ömerli Halk Otobüsü Saatleri

KEPEZ – ÖMERLİ
SAAT SAAT SAAT SAAT SAAT SAAT SAAT
  10:57 13:24 15:51   18:24 18:55
  11:00 kepez 13:27 15:54 köy   18:28 köy 19:05
  11:03 SİTE 13:30 köy 15:57   18:32 SİTE 19:01
08:36 11:06 D.EV. 13:33 SİTE 16:00 kepez   18:36 D.EV.  
08:40 11:09 13:36 D.EV. 16:03 SİTE   18:40 19:10
08:45 11:12 13:39 16:06 D.EV.   18:44 M.Ş.  
08:48 11:15 13:42 M.Ş. 16:09   18:48 SİTE 19:22
08:51 11:18 SİTE 13:45 16:12   18:52 köy 19:32
08:54 11:21 kepez 13:48 SİTE 16:15   18:56 19:30
08:57 11:24 13:51 16:18 SİTE   19:00 kepez  
09:00 kepez 11:27 13:54 16:21 kepez   19:05 SİTE 19:38
09:03 SİTE 11:30 köy 13:57 16:24   19:10 D.EV.  
09:06 D.EV. 11:33 SİTE 14:00 kepez 16:27 17:00 19:15 19:48
09:09 11:36 D.EV. 14:03 SİTE 16:30 köy 17:03 19:20 kepez  
09:12 11:39 14:06 D.EV. 16:33 SİTE 17:06 19:25 SİTE 20:00
09:15 11:42 M.Ş. 14:09 16:36 D.EV.   19:30 köy  
09:18 SİTE 11:45 14:12 16:39 17:10 19:35 D.EV.  
09:21 kepez 11:48 SİTE 14:15 16:42 M.Ş.   19:40  
09:24 11:51 14:18 SİTE 16:45 17:17 19:45 M.Ş.  
09:27 11:54 14:21 kepez 16:48 SİTE 17:21 19:50 SİTE  
09:30 köy 11:57 14:24 16:51 17:25 19:55  
09:33 SİTE 12:00 kepez   16:54 köy 17:32 20:00 kepez  
09:36 D.EV. 12:03 SİTE 14:30 köy 16:57 17:28 20:05  
09:39 12:06 D.EV. 14:33 SİTE 17:00 kepez   20:10 D.EV.  
09:42 M.Ş. 12:09 14:36 D.EV. 17:03 SİTE 17:34 20:15  
09:45 12:12 14:39 17:06 D.EV.   20:20 köy  
09:48 SİTE 12:15 14:42 M.Ş. 17:09 17:40 20:25  
09:51 12:18 SİTE 14:45 17:12 17:45 20:30 KEPEZ  
09:54 12:21 kepez 14:48 SİTE 17:15 17:48    
09:57 12:24 14:51 17:18 SİTE 17:52 NOT: ÖMERLİ-KEPEZ ARAÇLARININ
DİKKATİNE
ARAÇLAR AKŞAM SON SEFERLERİNDE VE NÖBETLERİNDE ÇARŞIYA GELMEK
ZORUNDADIRLAR. DEVREK YOLUNDAN DÖNEN,DEVREK YOLUNDAN SONRA ALT YOLDAN VEYA
BAĞLIK KARAKOLU GÜZERGAHINDAN ÇARŞIYA GELEN
ARAÇLARA CEZAİ İŞLEM
UYGULANACAKTIR. NOT : 20:10 DAĞ EVLERİNDEN DÖNÜŞ SAATİ 20:40.
10:00 kepez 12:27 14:54 17:21 kepez  
10:03 SİTE 12:30 köy 14:57 17:24 17:56
10:06 D.EV. 12:33 SİTE 15:00 kepez 17:27 18:00
10:09 12:36 D.EV. 15:03 SİTE 17:30 köy 18:04
10:12 12:39 15:06 D.EV. 17:33 SİTE 18:07
10:15 12:42 M.Ş. 15:09 17:36 D.EV.  
10:18 SİTE 12:45 15:12 17:39 18:13
10:21 kepez 12:48 SİTE 15:15 17:42 M.Ş.  
10:24 12:51 15:18 SİTE 17:45 18:16
10:27 12:54 15:21 kepez 17:48 SİTE 18:21
10:30 köy 12:57 15:24 17:51 18:25
10:33 SİTE 13:00 kepez 15:27 17:54 köy 18:34
10:36 D.EV. 13:03 SİTE 15:30 köy 17:57 18:29
10:39 13:06 D.EV.. 15:33 SİTE 18:00 kepez  
10:42M.Ş. 13:09 15:36 D.EV. 18:04 SİTE 18:38
10:45 13:12 15:39 18:08 D.EV.  
10:48 SİTE 13:15 15:42 M.Ş. 18:12 18:43
10:51 13:18 SİTE 15:45 18:16 SİTE 18:49
10:54 13:21 kepez 15:48 SİTE 18:20 kepez

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz