"Enter"a basıp içeriğe geçin

Salda Gölü Dolmuş Saatleri

Burdur ilimizin eşsiz güzelliği ile bilinen, genelde Maldivler benzetmesi yapılan göl için sizlere bilgilendirme metni hazırladık. Yaz aylarının başlaması, normalleşme sürecinin ardından turizm sektöründe ki hareketlenme ile Salda gölü ziyaretçi sayısı artış göstermektedir. Su rengi ve doğası gereği maldivler benzetilmesi yapılan Salda gölüne nasıl gidilir? Salda gölü dolmuş saatleri, salda gölüne giden otobüsler gibi aramalar yapan ziyaretçilerimize en doğru bilgiyi iletiyor olacağız.

Salda Gölü dolmuş saatleri

Burdur otogarından saat başı hareket eden Yeşilova minibüslerine oradan da 5 km uzaklıktaki Salda Gölü’ne gitmek durumundadırlar. Burdur’dan Yeşilova’yaakşam saatlerinden sonra minibüs bulunmamaktadır. Ziyaretçilerin mağduriyet yaşamamaları için bu durumu göz ardı etmemesi gerektiğini düşünüyoruz.

Yeşilova’dan Denizli istikametinde devam eden minibüsler bulunmaktadır. Ayrıca Yeşilova’dan Salda Gölü’ne 20 TL karşılığında taksiler çalışmaktadır.

salda gölü dolmuş saatleri

Belirttiğimiz bilgi otogar üzerinden kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Salda gölü dolmuş saatleri

Not : Yol çalışması, hava koşulları gibi durumlar ile sefer saatlerinde aksama olabilmektedir. Ancak bölgeye yazın çok fazla ziyaretçi gittiği için sıkça dolmuşlar ve minibüsler bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir